Zabiegi skóra dojrzała

Zabiegi skóra dojrzała

Cera dojrzała ma najczęściej problemy z prawidłowym nawilżeniem oraz poziomem włókien kolagenowych, które nadają jej piękny wygląd. Ponieważ cierpi także na nieprawidłowe reagowanie na czynniki zewnętrzne, konieczne jest przeprowadzanie zabiegów, które będą hamowały starzenie się. Należy je stosować razem z dobrym, odpowiednio dobranym kremem na noc i na dzień. Popularnym zabiegiem na skórze dojrzałej jest zabieg fal radiowych.

Włókna kolagenowe.

Diatermia powoduje odnowienie włókienek kolagenowych, dzięki czemu poprawia się wygląd skóry. Podskórny tłuszcz zostaje rozbity, dlatego widoczny jest także efekt wyszczuplający. Cera jest bardziej napięta i gładsza. Kawitacja polega na oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków. Nie wolno go przeprowadzać wtedy, gdy skóra jest bardzo skłonna do podrażnień. To samo tyczy się takich zabiegów jak mikrodermabrazja, którą można przeprowadzić samodzielnie w domu. Świetnie sprawdza się także zabieg jonoferezy, który powoduje trwałe poprawienie się stanu cery dojrzałej.

TAGI: Dojrzała cera, prawidłowe nawilżenie, czynniki zewnętrzne, włókna kolagenowe, mikrodermabrazja, jonofereza.

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: