Zabiegi skóra wokół oczu

Zabiegi skóra wokół oczu

Skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa na podrażnienia i wysuszenie. To tutaj prowadzi się bój o młodość, dlatego że zmarszczki pojawiają się właśnie wokół oczu. Jednym z najpopularniejszych składników stosowanych podczas zabiegów jest kwas hialuronowy. Podaje się go za pomocą cienkich igiełek, dzięki czemu skóra staje się na nowo jędrna i wygładzona.

Zabiegi nieinwazyjne.

Oczy nabierają znów młodego wyglądu. Zabieg przynosi efekty od razu po pierwszej sesji i działa ponad pół roku. Wiele z pań woli zabiegi nieinwazyjne. Lifting skóry przeprowadzany jest za pomocą urządzenia, które emituje fale UR oraz ogrzewa ją, co poprawia strukturę. Świetnie sprawdzają się także takie zabiegi jak peeling kwasowy. Ma on za zadanie rozjaśnić cerę i zredukować kurze łapki. Aby poprawić odżywienie skóry wokół oczu stosuje się mezoterapię – substancje odżywcze są podawane wprost w odpowiednie miejsce. Likwiduje to zmęczony wygląd i sprawia, że od razu wygląda się kilka lat młodziej. Najpoważniejszy zabieg w tych okolicach to dobrze znany botox.

TAGI: Skóra wrażliwa, skóra wokół oczu, kwas hialuronowy, cienkie igiełki, młody wygląd, fale UR, peeling kwasowy.

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: