Zabiegi skóra sucha,

Zabiegi skóra sucha,

Im niższy poziom nawilżenia skóry, tym trudniej pielęgnować cerę i więcej problemów związanych z codziennym kontaktem z czynnikami powodującymi podrażnienia. Cera sucha może być połączona także ze skłonnościami do trądziku, dlatego warto zastanowić się nad prawidłową pielęgnacją. Nie można pominąć tego czynnika i stosować ciągle tłustych kremów, gdyż szybko doprowadzą one do zatykania porów.

Wygładzanie zmarszczek.

W takim przypadku dobrze sprawdza się zabieg delikatnej mikrodermabrazji. Wygładzi ona zmarszczki i poprawi wchłanianie substancji, które są podawane w formie kremów i serum. Takie samo działanie ma zabieg sonoferezy, który polega na poddawaniu skóry działaniom fal dźwiękowych o odpowiedniej częstotliwości. Bardzo przydatny jest także zabieg jonoferezy, który przeprowadza się z wykorzystaniem witamin. Zabiegi, które poprawiają wchłanianie się substancji aktywnych zawartych w kremach warto zakończyć odżywczą maseczką. Niezwykle popularne w ostatnim czasie są algi z Morza Martwego, które regenerują skórę.

TAGI:Nawilżanie skóry, podrażnienia skóry, prawidłowa pielęgnacja, mikroderabrazja, sonofereza, jonofereza.

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: