Zabiegi skóra naczynkowa

Zabiegi skóra naczynkowa

W przypadku cery z problemami naczynkowymi, stosuje się zabiegi, które mają na celu zmniejszenie ich widoczności. Jeśli zmiany zostaną pozostawione same sobie, to szybko dojdzie do pogorszenia stanu zdrowia i pojawienia się coraz mocniejszych objawów choroby. Zamykanie naczynek krwionośnych można przeprowadzić na kilka sposobów, a wybór metody, zależy od pacjenta i umiejscowienia zmian.

Co to jest jonofereza.

Naczynka można poddać na przykład jonoferezie, która polega na przepuszczaniu przez nie prądu o odpowiednim napięciu. Pozwoli to na zahamowanie dalszego rozszerzania się naczynek. Bardziej radykalną metodą jest galwanokaustyka, która powoduje trwałą koagulację białka. Takie samo działanie ma elektroliza i termoliza, które w rezultacie zmniejszają znacząco wielkość i widoczność naczynek. Jeśli naczynka są widoczne, a nie można przeprowadzić metod związanych z przepływem prądu elektrycznego, stosuje się wymrażanie naczynek. Do nowocześniejszych metod walki z widocznymi naczynkami należą liczne metody laserowe.

TAGI: Problemy naczynkowe, jonofereza, galwanoakustyka, termoliza, elektroliza, prąd elektryczny, metody laserowe.

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: