Leki na gardło dla kobiet w ciąży

Anastasiia Chepinska z Unsplash
Anastasiia Chepinska z Unsplash

Okres ciąży to czas, w którym kobiety szczególnie dbają o swoje zdrowie oraz odżywianie. Nie dbają w ten sposób jedynie o siebie, ale również o dziecko, które rozwija się w bardzo szybkim tempie i w dużej mierze jego rozwój uzależniony jest od tego, w jaki sposób matka dba o siebie. Kobiet ciężarnych nie omijają jednak wszelkie przeziębienia oraz związane z nimi dolegliwości, jak katar, kaszel czy ból brzucha.

W takich sytuacjach przyszłe matki często decydują się na domowe sposoby zwalczania bólu, nie chcąc stosować leków, ponieważ nie wszystkie mogą być stosowane przez ciężarne. Warto jednak zapoznać się z ofertą leków dostosowanych do kobiet ciężarnych, aby skrócić czas zmagania się z nieprzyjemnymi dolegliwościami, a także nie dopuścić do rozwoju choroby, ponieważ domowe sposoby nie zawsze są wystarczające. Wybierając lek na gardło dla kobiet w ciąży, warto zdecydować się na pastylki do ssania firmy Fiorda (http://fiorda.pl/).

Dzięki ich naturalnym składnikom, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby były one stosowane przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Pastylki Fiorda zawierają w swoim składzie dziką różę, porost islandzki oraz laktoferynę, które chronią górne drogi oddechowe, wspomagają siły odpornościowe organizmu. Przez tworzenie powłoki na krtani, strunach głosowych oraz gardle działają kojąco, eliminując nieprzyjemny ból. Pastylki dla dorosłych występują w 3 smakach: cytrynowym, miętowym i czarnej porzeczki, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie, aby pastylki nie tylko przynosiły ulgę, ale były również smaczne.

Tekst sponsorowany 

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: