Zabiegi skóra tłusta

Zabiegi skóra tłusta

Cera tłusta jest najbardziej tolerancyjna, jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne. Często agresywne zabiegi są wręcz wymagane, aby zapewnić prawidłowy stan skóry. Codziennym zabiegiem dla cery tego typu jest złuszczanie martwego naskórka, które może odbywać się za pomocą peelingu oraz żelu do mycia. Peelingi dzielą się na kilka typów. Może być to peeling kawitacyjny lub migdałowy, a także peeling za pomocą kwasów, który działa nieco delikatniej.

Zabiegi mikroderabrazji.

Wiele pań samodzielnie tworzy peelingi, w których skład wchodzą różne substancje ścierające. W gabinetach kosmetycznych lub za pomocą specjalnych zestawów, można przeprowadzić takie zabiegi jak mikrodermabrazja lub jonopeelign. Skóra tłusta rzadko ulega podrażnieniu, jednak nie należy przesadzać z częstotliwością stosowania tych zabiegów. Świetnie sprawdzają się także takie zabiegi jak ultradźwięki z ampułkami o działaniu normalizującym. Bardzo dokładnie oczyszczają skórę i pozwalają na dokładne odetkanie porów w skórze, dzięki czemu zmiany nie będą się pojawiały.

TAGI: Cera tłusta, zabiegi kosmetyczne, substancje ścierające, mikrodermabrazja, jonopeeling, zabiegi ultradźwiękami.

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: