Skóra dojrzała

Skóra dojrzała

Skóra dojrzała to rodzaj cery, który z czasem występuje niemal u każdej osoby. W pewnym wieku cera starzeje się i robi się coraz bardziej wiotka i wysuszona. Pojawiają się na niej zmarszczki, które nadają skórze stary wygląd – co nie podoba się zwłaszcza paniom. Ten proces przyśpiesza opalanie się, dlatego jest niewskazane przez dermatologów.

Ochrona skóry dojrzałej.

Cera sucha powoduje konieczność stosowania kremów o działaniu nawilżającym oraz modelującym owal twarzy. Takimi substancjami będzie na przykład kwas hialuronowy oraz kwas foliowy, olejek arganowy i wiele innych preparatów. Cera dojrzała ma problemy z nawilżeniem – dlatego warto stosować także suplementy diety, które zawierają olej wiesiołkowy i olej z ogórecznika. Cera dojrzała może pojawić się w różnym wieku, w zależności od tego, jakie było postępowanie dotyczące pielęgnacji skóry w poprzednich latach. Niektóre panie zupełnie nie wyglądają na swój wiek, a wszystko to, dzięki pielęgnacji. Kobiety decydują się również na zabiegi chirurgiczne, które mają poprawić ich wygląd.

TAGI: Dojrzała cera, zmarszczki, dermatolog, kremy nawilżające, suplementy diety, olej wiesiołkowe,olej z ogórecznika.

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: